*** Hotel Hanacky Dvur ubytovanie Olomouc

Hotel Olomouc Hanacky Dvur

Ubytovanie Hotel Hanácký Dvur Olomouc :
Hotel Hanácký Dvůr *** vznikol rekonštrukciou pôvodného selského statku z roku 1854 a svoj štýl si zachoval aj po úpravách. Budova hotela je situovaná v kľudnom prostredí hanáckej dediny v Olomouci - Chválkovice.

Olomouc Chválkovice Hotel Hanácký Dvor ubytovanie :
Hotel s bezbariérovým prízemím disponuje 20 dvojposteľovými a 2 trojposteľovými izbami (1 je prispôsobená pre imobilných hostí). Izby sú zariadené štýlovým nábytkom a vybavené vlastným WC, sprchou, TV / SAT, telefónom a rádiom. Aj váš domáci miláčik (pes, mačka) môže bývať s Vami.

Hotel Hanácký Dvor *** ubytovanie Olomouc reštaurácia :
Stravovanie je zabezpečené v štýlovej reštaurácii s letnou zahrádkou. Varí sa jedlá tradičnej českej a krajovej kuchyne. Možnosť polpenzie alebo plnej penzie. Radi Vás obslúžia aj pri rôznych spoločenských príležitostiach. Pre tieto akcie sú pripravené tri salóniky, ktoré sú vhodné na školenia, rokovania, prezentácie a samozrejme aj pre malé svadby, prípadne rodinné oslavy.

Hotel Olomouc ubytovanie Hanácký Dvur konferencie :
Salóniky s kapacitou 15 a 35 miest, sú oddelené od reštaurácie. K dispozícii je flipchart, premietacie plátno, video, TV a ďalší servis. Pokojné prostredie, k dispozícii obsluha.

Olomouc ubytovanie hotel Hanácký Dvur služby :
Na želanie Vás ubytujú v nefajčiarskej izbe, poskytnú sprievodcu pre Olomouc a okolie, faxové a internetové služby, pranie a čistenie bielizne a ďalšie ubytovacie, stravovacie a konferenčné služby. Zvieratko a parkovanie za poplatok.

Hotel Hanácký Dvúr Olomouc aktivity : 
FLORA Olomouc, medzinárodná zahrádkárská výstava. V meste je mnoho kultúrnych pamiatok. Olomouc je po Prahe druhou najväčšou pamiatkovou rezerváciou. Olomouc a okolie ponúka veľa možností pre pešiu, cyklo i autoturistiku. Pre peších a menej zdatných možno odporučiť trasu na Svatý Kopeček, pre zdatnejšich výlety na bicykli do CHKO Litovelské Pomoraví, pre Autoturistov výlety na hrady Šternberk, Slovinec, Nouzov, Helfštýn. V oblasti sa rozvíja agroturistika.
Hotel Olomouc Hanacky Dvur - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Olomouc Hanacky Dvur - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Olomouc Hanacky Dvur - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Olomouc Hanacky Dvur - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Olomouc Hanacky Dvur - hotel má reštauráciuHotel Olomouc Hanacky Dvur - možnosť pripojenia na internetHotel Olomouc Hanacky Dvur - k dispozícii letná terasaHotel Olomouc Hanacky Dvur - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Olomouc Hanacky Dvur - akceptuje creditné karty VISAHotel Olomouc Hanacky Dvur - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Olomouc Hanacky Dvur - akceptuje creditné karty JCBHotel Olomouc Hanacky Dvur - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Olomouc Hanacky Dvur - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Olomouc Hanacky Dvur - Iybz sú vybavené televízoromHotel Olomouc Hanacky Dvur - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Olomouc Hanacky Dvur - Izby s vlastnou toaletouHotel Olomouc Hanacky Dvur - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:
 
Hotel Hanacky Dvur ubytovanie Olomouc Aktuálne počasie: Čiastočne oblačno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 2 °C Nočná tepl.: -5 °C Vietor: 16 m/s